Каталог Бойни изкуства

Добавете Вашия клуб в Каталога за бойни изкуства, като попълните формата. За повече информация, моля свържете се с нас.

Каратеките на пловдивския АСКК Тракия отново стъпиха на европейския връх. Те се завърнаха с две Европейски, две вице-вропейски титли и бронз от Еврепйското първенство в Швецйрия по карате шинкиокушин, в което взеха участие 305 състезатели от близо 30  държави.

В категория до 90 кг. Васил Вангелов и Валери Димитров преодоляха останалите участници в категорията и се срещнаха на финала. Валери завоюва Европейската, а Васко вице-европейската титла. За Димитров това е дванадесета Европейска титла – второто успешно постижение за тази година, след като само месец по рано стана Световен шампион. Димитър Киряков взе бронза в категория до 55 кг при юношите, а Иванка Делева взе Европейската титла. При жените на ката Елена Башкехайова се класира шеста.  На кумите Яница Стефанова спечели веце-европейската титла в кат. 65 кг.

Вие сте тук:Начало Arrow Статии Arrow Интересно Arrow АСКК Тракия с две Европейски, две вице-вропейски титли и бронз от Еврепйското първенство в Швецйрия по карате шинкиокушин