Каталог Бойни изкуства

Добавете Вашия клуб в Каталога за бойни изкуства, като попълните формата. За повече информация, моля свържете се с нас.

Три златни медала спечели Клуб Катана на карате киокушин

С три златни и един сребърен медал се завърнаха състезателите на КК “Катана” от държавното първенство по карате киокушин в Ямбол. Сенсей Самир Мутишев заведе 10 деца и те се подредиха на трето място в отборното. Поредна шампионска титла спечели Ива Петрова. Ученичката в ОУ “П. Р. Славейков” завоюва златен медал при деца до 12 г. в кат. 35 кг. Ива постигна три победи и бе наградена с купа за най-техничен състезател при момичетата.

Патрисия - Софи Борисова, също от ОУ “П.Р. Славейков”, за първи път в кариерата си спечели шампионската титла при деца до 10 г. в кат. 40 кг. Две възпитанички на ОУ “Патриарх Евтимий” стигнаха до финала при децата до 8 г. в кат 30 кг. Златото спечели Филипа Колева, която надигра съотборничката си Юлия Драганова.
Георги ГЪРЕВ

Вие сте тук:Начало Arrow Статии Arrow Интересно Arrow Три златни медала спечели Клуб Катана на карате киокушин