Каталог Бойни изкуства

Добавете Вашия клуб в Каталога за бойни изкуства, като попълните формата. За повече информация, моля свържете се с нас.

Националният отбор на Русия зае първо място на Европейското първенство по бокс

Националният отбор на Русия зае първо място на Европейското първенство по боксРуският боксьор Никита Иванов в събота победи холандеца Петер Муленберг във финалния двубой от Европейското първенство по бокс в категория до 81 килограма и донесе на руския национален отбор златния медал на турнира, който се провежда в столицата на Беларус - Минск.

В крайна сметка националният отбор на Русия зае първо място в общото класиране на първенството. Руснаците събраха общо 9 медала - 5 златни, 1 сребърен и 3 бронзови.

Вие сте тук:Начало Arrow Новини Arrow Националният отбор на Русия зае първо място на Европейското първенство по бокс