Каталог Бойни изкуства

Добавете Вашия клуб в Каталога за бойни изкуства, като попълните формата. За повече информация, моля свържете се с нас.

Резултати от състезанието на ADCC на 2-ри юни

Резултати от състезанието на ADCC на 2-ри юниРезултатите от състезанието по събмишън граплинг на ADCC от 2-ри юни, организирано от Българската федерация по бразилско жиу-житцу (БФБЖЖ) с президент Христо Христов.

Преборванията се проведоха в залата на НСА, София, и включваха както нови участници, които за пръв път пробваха силите си в подобен турнир, така и едни от най-изявените клубове и имена в граплинга.

Ето всички резултати от състезанието:

Жени
1. Гергана Лукова - Марек Дупница
2. Мария Хорташка - Real Pain

Юноши до 66 кг
1. Тихомир Петков - ЦПК Варна
2. Ивайло Манолов - ЦПК Варна
3. Антоан Димитров - Real Pain
3. Кристиян Вачков - ИПОН Благоевград

Юноши до 77 кг
1. Бойко Нагаров - Марек Дупница
2. Даниел Гьорев - Бокидо
3. Стефан Йорданов - Марек
3. Кристиян Николов - ИПОН Благоевград

Юноши до 88 кг
1. Николай Здравков - Марек Дупница
2. Даниел Гьорев - Бокидо
3. Росен Гошев - ИПОН Благоевград

Начинаещи до 66 кг
1. Мартин Йорданов - ИПОН Благоевград
2. Петър Пенчев - Twisted Jiu-Jitsu
3. Тихомир Петков - ЦПК Варна

Начинаещи до 77 кг
1. Велко Гергов - Twisted Jiu-Jitsu
2. Димитър Димитров - Twisted Jiu-Jitsu
3. Веселин Вангелов - Twisted Jiu-Jitsu
3. Иван Олиев - Олимп Петрич

Начинаещи до 88 кг
1.Павел Аладжов - Анаконда Сливен
2. Иван Димитров - Twisted Jiu-Jitsu
3. Константин Атанасов - Real Pain
3. Георги иванов - Real Pain

Начинащи до 99 кг
1. Николай Колев
2. Иво Марков
3. Красимир Ненков

Начинаещи над 99 кг
1. Пламен Русев - Анаконда Сливен
2. Данаил Андреев - Маршал Анималс
3. Александър Цонев - Real Pain

Напреднали до 66 кг
1. Борислав Ангелов - Real Pain
2. Симеон Баталов - ИПОН Благоевград
3. Фатих Хюсеинов - Real Pain
3. Светослав Гладников - Марек Дупница

Напреднали до 77 кг
1. Кристиян Попов - Pitbulls MMA
2. Веселин Дуков - Pitbulls MMA
3. Благовест Митушев - СК Драгота
3. Радослав Букоров - ЦПК Варна

Напреднали до 88 кг
1. Ангел Караиванов - Маршал Анималс
2. Николай Нешев - Анаконда Сливен
3. Йонко Камбуров - Real Pain
3. Иво Димитров - Twisted Jiu-Jitsu

Напреднали до 99 кг
1. Кристиян Попов - Pibulls MMA
2. Александър Александров - ЦПК Варна
3. Делчо Тодоров - Pitbulls MMA

Напреднали над 99 кг
1. Александър Александров - ЦПК Варна
2. Стефан Димитров - Недьо Ранчев

Абсолютна
1. Иво Димитров - Twisted Jiu-Jitsu
2. Веселин Дуков - Pitbulls MMA
3. Стефан Сандев
3. Александър Александров - ЦПК Варна

Най-атрактивните участници от провежданите състезания по граплинг и жиу-житцу ще получат официални покани за участие в най-големия фестивал за бойни и силови спортове през октомври в Арена Армеец - Dimitar Dimitrov's Classic.

Състезанието бе заснето от екипа на Bag of Bones и ще бъде излъчено по телевизия Ринг БГ. 

Вие сте тук:Начало Arrow Новини Arrow Резултати от състезанието на ADCC на 2-ри юни