Каталог Бойни изкуства

Добавете Вашия клуб в Каталога за бойни изкуства, като попълните формата. За повече информация, моля свържете се с нас.

Боксьор на Македония шампион за младежи, Тайсън с 2 медала

Състезателят на „Македония“ /Бл/ Борислав Вангелов спечели златен медал от държавното лично отборно първенство по бокс за младежи /ІІ кръг/ в Плевен. Възпитаникът на треньора Кирил Масларски стигна то титлата с четири победи в кат. до 69 кг. На финала благоевградският спортист победи с 3:0 съдийски гласа Александър Георгиев /Русе/, с когото са конкуренти в националния тим.

През август предстои европейско първенство за младежи в Холандия и в „Македония“ се надяват именно Б. Вангелов да бъде включен в държавната формация. 2 медала от Плевен донесоха боксьорите на „Тайсън“ /Бл/. Веселин Тодоров /81 кг/ заслужи сребро, а с бронз се обкичи Кирил Попов /69 кг/.

Вие сте тук:Начало Arrow Новини Arrow Боксьор на Македония шампион за младежи, Тайсън с 2 медала